Ми приймаємо ONLINE заявки цілодобово 24/7
Дзвінки приймаємо:
ПН-ПТ: 10:00-18:00 СБ: 10:00-15:00

Ваш кошик порожній!

Оплата

Ви можете купити замовлений товар за вказаною на сайті ціною за готівку - гривні. Будь-яка інша валюта до сплати не приймається.

Доступні способи оплати: 

  • Безготівкова оплата 
  • Переказ на банківську картку ПриватБанку 
  • Платіжною системою Liqpay 
  • Оплата готівкою кур'єру
  • Отримання з післяплатою (рос. – «наложенный платеж») 
  • Платіжними картками Visa і MasterCard 


Безготівкова оплата

Рахунки виписуємо від ФОП. Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою (смс або Viber) вишле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити у касі відділення будь-якого банку або з Вашого поточного рахунку. Відправка замовлень здійснюється тільки після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.


Переказ на банківську картку ПриватБанку 

Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою (смс або Viber) надішле Вам номер банківської карти, на який Ви зможете зробити оплату через систему Приват24.


Платіжною системою Liqpay 

Комісія системи Liqpay - 2.75% автоматично додається до вартості замовлення. 

Оплата через платіжну систему Liqpay; оплата з банківської картки; оплата Приват24; оплата Masterpass by Mastercard; оплата за рахунком на e-mail; оплата VISA Checkout; оплата G-Pay; оплата по QR-коду. 

Для оплати на сайті необхідно зробити всього 2 кроки: 

1. Оформити замовлення і почекати доки з Вами зв'яжеться менеджер і узгодить всі деталі замовлення (або передзвонити нам і оформити замовлення по телефону); 

2. Ви можете увійти в Особистий кабінет і оплатити.


Оплата готівкою кур'єру 

Оплатити замовлення готівкою можна кур'єру при отриманні товару. Оплата відбувається виключно в національній валюті.


Отримання з післяплатою (рос. – «наложенный платеж»)

Замовлення можна оплатити при отриманні товару у відділенні «Нової Пошти» або «Укрпошти».

Комісія при отриманні замовлення з післяплатою: 

1. Нова пошта - 2% від суми, але не менше 10 грн. + 22 грн. 

2. Укрпошта -1% від суми, але не менше 10 грн. 

Замовлення на суму менше 300 грн. з післяплатою не відправляються. При отриманні з післяплатою товарів на суму від 5000 грн., може знадобитися внести передплату від 10% на наш розрахунковий рахунок. 

Отримання з післяплатою (рос. – «наложенный платеж») розраховується і оплачується окремо, навіть при безкоштовній акційній доставці. Це комісія фінансових компаній, які забезпечують прийом готівкових коштів і переведення їх на наш розрахунковий рахунок від імені одержувача замовлення, і становить від 0.5% до 2.7% вартості замовлення.


Платіжними картками Visa і MasterCard 

Оплата платіжними картками здійснюється на сайті. Потрібно оформити замовлення і почекати доки з Вами зв'яжеться менеджер і узгодить всі деталі замовлення (або передзвонити нам і оформити замовлення по телефону), потім увійти в Особистий кабінет і оплатити.