Ми приймаємо ONLINE заявки цілодобово 24/7
Дзвінки приймаємо:
ПН-ПТ: 10:00-18:00 СБ: 10:00-15:00

Ваш кошик порожній!

Мережеве обладнання

Показати
Сортувати:

Фільтр

  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
Виберіть підкатегорію
За допомогою дводіапазонного розширювача WiFi покриття NETGEAR EAX15 розширте зону покриття вашого і..
6118 грн.
+ 184 грн кешбек
Модуль SFP-1.25Gbps-1550nmT/1310nmR-15km-Industria l-BiDi-DDM-RoHSДовжина хвилі - 1310 нм; 1550 нм; ..
1244 грн.
Модуль SFP-1.25Gbps-1310nmT/1550nmR-15km-Industria -BiDi-DDM-RoHS Модулі Small Form-factor Pluggabl..
805 грн.
Цей Raisecom® USFP-GE / AN-R сумісний SFP-трансивер забезпечує пропускну здатність 10/100 / 1000Ba..
915 грн.
Модуль SFP-1.25Gbps-1550nmT/1310nmR-40km-BiDi-DDM- RoHS Модулі Small Form-factor Pluggable (SFP) - ..
1024 грн.
Модуль SFP-1.25Gbps-1310nmT/1550nmR-40km-BiDi-DDM- RoHS Модулі Small Form-factor Pluggable (SFP) - ..
878 грн.
З передовою технологією HomePlug AV2, адаптер PA6 надасть Вам стабільну та високу швидкість передачі..
1555 грн.
+ 47 грн кешбек
Двохдіапазонна MESH WiFi-система NETGEAR Nighthawk MK62, що складається з бездротових маршрутизатора..
17390 грн.
+ 522 грн кешбек
Двохдіапазонна MESH WiFi-система NETGEAR Nighthawk MK62, що складається з бездротових маршрутизатора..
12432 грн.
+ 373 грн кешбек
Двохдіапазонна керована безпровідна точка доступу NETGEAR WAC510 з портом Gigabit Power over Etherne..
5546 грн.
+ 166 грн кешбек
Двохдіапазонна бездротова точка доступу NETGEAR WAC104 AC1200 забезпечить простоту і надійність вико..
3552 грн.
+ 107 грн кешбек
Двохдіапазонний розширювач покриття WiFi NETGEAR Nighthawk® EX7300 AC2200 (EX7300) зі швидкістю з'єд..
4532 грн.
+ 136 грн кешбек
Двохдіапазонний WiFi адаптер NETGEAR Nighthawk A7000 з інтерфейсом USB 3.0 забезпечить бездротове пі..
3516 грн.
+ 105 грн кешбек
Точка доступу TENDA O1 N300 (клієнт), 1xFE, 8dBi, зовн, passive PoE. 500 м+ бездротова передача дани..
1373 грн.
+ 41 грн кешбек
Дводіапазонна WiFi-система NETGEAR Orbi RBK353 складається з високошвидкісного продуктивного маршрут..
13764 грн.
+ 413 грн кешбек
Дводіапазонна WiFi-система NETGEAR Orbi RBK352 складається з високошвидкісного продуктивного маршрут..
13061 грн.
+ 392 грн кешбек
SFP + Трансівер MikroTik SFP + module 10G MM 300m 850nm Dual LC. Модуль S + 85DLC03D, здатний забезп..
2714 грн.
+ 81 грн кешбек
Мережеве обладнання